Home » Futboll » Çfarë po ndodh: Messi braktis stërvitjen

Çfarë po ndodh: Messi braktis stërvitjen

ccedil-far-euml-po-ndodh-messi-braktis-st-euml-rvitjen_hdLionel Messi ka braktisur stërvitjet e sotme të Barcelonës.

Mediat raportojnë se lojtari argjentinas ka disa probleme me stomakun e tij dhe nuk ka arritur të kompletoj seancat stërvitore me katalonasit.

Por, mediat gjithashtu shkruajnë se ekziston një mosmarrëveshje mes trajnerit spanjoll të Barçës, Luis Enrique dhe super sulmuesit argjentinas, Messit, transmeton Telegrafi.

Messi nuk startoi nga fillimi as mbrëmë në ndeshjen e humbur nga Real Sociedad (1-0), ndërsa tani ndodhet në dyshim për ndeshjen e së enjtes ndaj Elches në kuadër të Copa del Rey. /Telegrafi

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni