Home » Kampionati Italian » Candela i kënaqur me Romën

Candela i kënaqur me Romën

Vincent Candela, mezi pret ta shoh në ish klubin e tij, Roma, futbollistin Luca Tonin.

Sulmuesi i Bayern Munich iu bashkua Romës si huazim i lirë deri në fund të kampionatit, dhe francezi Candela thotë se sulmuesi mund të jetë Batistuta i ardhshëm i skuadrës. “Roma tashmë ka bërë një hap të madh në treg.

Përfundimisht, pas Montella dhe Batistuta, skuadra ka edhe një sulmues të madh të qendrës”, tha Candela.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni