Home » Futboll » Cana thotë se Wigani është rival i vështirë

Cana thotë se Wigani është rival i vështirë

lorikcanaFutbollisti Lorik Cana njëri prej figurave kryesore të skuadrës së Sunderlandit, pas fitores ndaj Arsenalit, parashikon në fundjavë të fitojnë edhe kundër Wiganit.

“Çdokush e bën punën e vet dhe ne e mbajnë organizimin tonë. Ndonjëherë kur kemi luajtur jashtë kundër mbase jo skuadrave më të mëdha, ne e humbin atë organizim. Ne vërtet kemi nevojë të mos ndodhë kjo në Wigan.

Ata kanë mposhtur Chelsean në shtëpi këtë vit dhe do të jenë rival i vështirë për ne. Por ne do të duhet të nxjerrim një rezultat të mirë”, tha Cana.

Sunderlandi zë vendin e tetë në premierligë me 20 pikë dhe më ambicie të sigurojë një vend në garat e Europa Leagua.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni