Home » Futboll » Cana sfidon Chelsean

Cana sfidon Chelsean

Futbollistin Lorik Cana, me skuadrën e Sunderlandin do të kenë njërën nga sfidat më të vështira në ballafaqim me skuadrën gjigante angleze, Chelsea.

Skuadra e Chelsea e ka përparësinë e fushës, por edhe cilësinë e futbollistëve më të mirë, nga njohësit e këtij sporti konsiderohet edhe favorit i plotë.

Ndeshja mes Chelsea e Sunderlandit zhvillohet të shtunën në orën 16.00. Cana me Sunderlandin shkojnë me ambicie që ta sfidojnë Chelsean dhe të kthehen të pamposhtur.

Lorik Cana, që bart edhe shiritin e kapiteni dhe njëherësh më luftaraku në radhët e skuadrës së Sunderlandit pritet t’i shpalos vlerat e tija dhe së bashku më shokë të kthehen më pikë nga ky udhëtim shumë i vështirë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni