Home » Futboll » Cana kemi mundur të fitojmë

Cana kemi mundur të fitojmë

canaFutbollisti Lorik Cana tha se me më pak trimëri në fushë do të fitonin miqësore me Estoninë në Estoni.

“Kushtet nuk ishin të lehta, por të njëjta për të dyja ekipet. Ne shfaqëm dëshirë dhe bëmë një lojë të mirë.

Personalisht më ngeli një shije e keqe, sepse nëse do të kishim guxuar pak më shumë, të kishim ushtruar presing edhe në pjesën e dytë, mund të kishim marrë një fitore.

Nuk e kemi luksin për t‘i lënë këto ndeshje, pasi këto janë rasti ynë. Megjithatë mund të kënaqemi edhe me këtë rezultat, ku u provuan shumë lojtarë të rinj”, tha Cana.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni