Home » NBA » Brooklyn shënoi fitore ndaj Los Angeles

Brooklyn shënoi fitore ndaj Los Angeles

Brooklyn shënoi fitore ndaj Los Angeles Brooklyn Nets ka realizuar një fitore dramatike ndaj Los Angeles Clippers, duke realizuar kosh në sekondën e fundit të takimit.

Jarret Jack realizoi kosh 1.3 sekonda pa përfunduar takimi, duke ndihmuar Brooklyn Nets të arrinte një fitore dramatike me shifrat 102-100.

Skuadra nga Nju Jork la pas vetës katër humbjet radhazi, duke fituar pikërisht ndaj një kundërshtari shumë të fortë siç është L.A. Clippers.

Brook Lopez dhe Jarret Jack ishin dy basketbollistët më të mirë mbi parket për Brooklyn-in, pasi arritën të shënonin 24, respektivisht 22 pikë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni