Home » Kampionati Kosovar » Brenda disa orëve përgjigja përfundimtare

Brenda disa orëve përgjigja përfundimtare

Agron SelmaniAgron Selmani, ish-trajner i klubit të futbollit Gjilani në stinorin vjeshtor, por që pati dhënë dorëheqje të parevokueshme është në negociata me disa skuadra të elitës së futbollit.

“Me disa skuadra jam duke negociuar, ndër to edhe me Vëllaznimin e Gjakovës. Blerim Mula është ai që më ka kontaktuar dhe ta shohim sesi do të shkojnë gjërat brenda disa orëve.

Të enjten ose të premten mund të dihet edhe përfundimisht se do të gjejmë një marrëveshje me Vëllaznimin apo jo”, tha Selmani. Ish-kryetrajneri i Gjilanit, nuk ka pranuar t’i japë emrat e skuadrave të tjera, për arsye se vetëm sa ka nisur bisedimet. /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni