Home » Kampionati Italian » Berluskoni: Ëndrra jonë, Toti

Berluskoni: Ëndrra jonë, Toti

piersilvio_berlusconiPiersilvio Berluskoni thekson vendimin për të mos hyrë te Milani, por i shpëton një këshillë për babanë Silvio: “Kam ëndërruar gjithmonë që të kemi në skuadër një kampion si Toti.

Ai është një futbollist i jashtëzakonshëm dhe adhuroj mënyrën se si luan, por si mund të rrëmbesh simbolin e një qyteti? Prandaj mendoj se kjo do të mbetet vetëm një dëshirë”.

Dhe shton: “Derisa im atë ka dëshirë të merret me Milanin, jam i sigurt se ai nuk ka absolutisht ndërmend ta shesë klubin”.

Zëvendëspresidenti i “Mediaset” është shprehur optimist për sezonin kuqezi: “Më duket se tani Leonardo po i jep formë skuadrës, u shpreh ai.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni