Home » Futboll » Benayouni mendon që të largohat nga Liverpooli

Benayouni mendon që të largohat nga Liverpooli

Yossi Benayoun, futbollist i Liverpoolit, lehtë mund të bëhet pjesë e skuadrës greke, Olympiacosi. Për këtë mesfushorë ka shprehur interesim skuadra e Olympiacosit.

Benayoun e ka të vështirë të gjejë vend në përbërjen bazë të trajnerit Rafael Benitez dhe për këtë arsye mund të mendojë për një largim të mundshëm nga Anfield.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni