Home » Kampionati Gjerman » Behrami, 90 minuta përballë Tottenhamit

Behrami, 90 minuta përballë Tottenhamit

Skuadra e West Hamit nuk ka pasur forcë që të paktën të kthehet me një pikë në takim me skuadrën cilësore, Tottenhamin.

Valon Behrami luajti 90 minuta në humbjen e skuadrës së West Hamit me rezultat 2:0 nga Tottenhami, në ndeshjen e javës së 20-të premierligës angleze në futboll.

Në minutën e 11-të, kroati Modric kaloi në epërsi skuadrën e Tottenhamit, ndërsa për fitoren 2:0 ka shënuar Defoe pikërisht në minutën e 82-të të ndeshjes.

Behrami pati paraqitje solide në këtë sfidë shumë të vështirë. Tottenhami përkohësisht kaloi në vendin e tretë me 37 pikë, ndërsa West Ham mbetet i 17-ti me 18 pikë të tubuara./botasot

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati
Etiketat: ,

1 Response to " Behrami, 90 minuta përballë Tottenhamit "

 1. lavdim says:

  Dida eshte portjer i fort ne Milano.Dida nuk luan ne
  Brazil sepse cezar ka nxen me se pari.Dhe Dida ka vetem edhe nje vit si portjer i Milanos pastaj dot
  shkoj ne kampjonin ne fuqi qytetin e Spanjes Barcelonen.Barcelona do ti a jep portjeri e tyre Valdez.

Komentoni