Home » Kampionati Botëror "Brazili 2014" » Beckhami thotë pa panikë

Beckhami thotë pa panikë

david-beckham-suitDavid Beckham këmbëngul se Anglia nuk duhet të ketë frikë nga asnjë kundërshtar që do ti bjer në shortin e sodit për Kupë Botërore.

Shorti për fazat e grupit të Kupës do të bëhet në ora 5pm, me Beckham mes yjeve duke luajtur një pjesë.

Ndërsa shokët e Mesfushorit Frank Lampard thojnë se ai pranoi se emri Anglia dmth një Grup i Vdekjes, dua të luaj me Francen, Portugalin dhe kundërshtarët e Bregut të Fildishtë dhe kundershtarët e mundur, Beckham pohon se ai nuk ka frikë prej askujt.

Ai tha Sky Sports News: “Unë mendoj se në këtë pikë të kohës ju nuk mund ti trembeni askujt – si një komb që ju nuk duhet ti frikësoheni një vendit tjetër.

“Ju duhet ti respektoni vendet e tjera, por ju e dini që ju nuk mund të jeni të frikësuar prej askujt.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni