Home » Basketbolli i Kosovës » Basketbolli do të filloj ashtu siç ishte paraparë

Basketbolli do të filloj ashtu siç ishte paraparë

Zyrtarët e Federatës së Basketbollit të Kosovës njoftojnë se stinori pranveror në Technomarket Superligën e Kosovës në basketboll do të fillon ashtu siç ishte paraparë më 16-17 janar.

Nuk do të ketë shtyrje, por ndeshjet e para të pranverës përkatësisht java e 15-të do të luhet të shtunën dhe të dielën.

Java e parë nisë me ndeshjen Kolegji Eurosport nga Prishtina me Dritën e Gjilanit, e cila zhvillohet të shtunën, në orën 16.00, në Qendrën e Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni