Home » Futboll » Barcelona të bindur: Guardiola do të qëndrojë

Barcelona të bindur: Guardiola do të qëndrojë

Shkarkimi i Andre vila Boas nga Chelsea ka sjellë shumë thashetheme se Guardiola do të shkojë në Stamford Bridge.

Pronari i Blues, Roman Abramovich do të bëjë një qasje serioze për Guardiola për sezonin e ardhshëm, por Barça janë të sigurt se trajneri i tyre do të qëndroj.

Trajneri u takua me presidentin Sandro Rosell dhe drejtorët e tij në fund javën e kaluar, dhe ndërkohë asgjë nuk u zgjidh, anëtarët e bordit dolën nga takimit më shumë besim se trajneri do të qëndroj. /SportiTotal.Net

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni