Home » Kampionati Spanjoll » Barcelona në presion

Barcelona në presion

Barcelona, kampione e Spanjës dhe e Evropës, monitoron situatën me kujdes, pasi ka humbur futbollistët Seydou Keita dhe Yaya Toure, të cilët do të luajnë në Kupën e Afrikane të Kombeve gjatë këtij muajit.

Barcelona shikon mundësinë që ta transferojë në afatin kalimtar dimëror mesfushorin e Sportingut nga Lisbona, Miguel Veloso.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni