Home » Futboll » Barcelona e gjen pasardhësin e Xavit

Barcelona e gjen pasardhësin e Xavit

Barcelona e gjen pasardhësin e XavitBarcelona e ka gjetur pasardhësin e Xavit Hernandez. Skuadra katalonase thuhet se është e vendosur që në janar të vitit 2016 të transferoi mesfushorin italian, Marco Verrati.

Ylli i PSG-së thuhet se është objektivi kryesor i Barcës dhe se për këtë e ka njoftuar edhe PSG-në.

Skaudra franceze thuhet se e ka gati zëvëndësuesin e Verratit. Mousa Sissoko i Newastlet do të jetë pasardhësi i tij. Verrati do ti kushtoi 50 milion euro Barcelonës.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni