Home » Futboll » Barçe pa 10 yje në Elche

Barçe pa 10 yje në Elche

Barçe pa 10 yje në ElcheLuis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches, sot në ora 22:00, në stadiumin “Martinez Valero”.

Duke parë rezultatin e ndeshjes së parë, 5-0, tekniku i Barcelonës ka vendosur të lerë në shtëpi një pjesë të mirë të yjeve të skuadrës dhe të grumbullojë futbollistë të rinj për ti provuar.

Ja lista e futbollistëve të grumbulluar: Ter Stegen, Masip, Montoya, Pique, Rakitiç, Pedro, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Mathieu, Adama, Haliloviç, Munir , Edgar Ie, Diagne dhe Gumbau.

Janë lënë jashtë liste: Messi, Neymar, Luis Suarez, Bravo, Alba, Alves, Mascherano, Sergio Busquets e Iniesta, ndërsa Xavi vazhdon të jetë i dëmtuar.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni