Home » Kampionati Gjerman, Kampionati Italian » Baptista refuzon Tottenhemin

Baptista refuzon Tottenhemin

julio_baptistaTottehnam Hotspour ka marrë përgjigje negative nga futbollisti brazilian Julio Baptista.

Ishte Herminio Mendez, menaxher i mesfushorit të Romës, ai që ia kumtoi këtë lajm zyrtarëve të skuadrës angleze të cilët synonin që ish-anëtarin e Sevillës, Arsenalit dhe Real Madridit, ta shkëmbenin me sulmuesin rus Roman Pavlyuchenko.

28 vjeçari ka shënuar 9 gola në 27 paraqitje me giallorossët me të cilën skuadër ka kontratë deri në vitin 2012.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni