Home » Futboll » Balotelli thotë se dëshiron të largohet nga Interi

Balotelli thotë se dëshiron të largohet nga Interi

mario-balotelli-inter3

Mario Balotelli

Mario Balotelli ka kerkuar largimin nga Interi qe ne muajin janar pasi u la ne tribune per ndeshjen e se dieles kunder Fiorentines.

SuperMario dhe Mourinho nuk po kalojne momente te lumtura sepse sulmuesi eshte vonuar ne stervitjen e fundit, duke e detyruar teknikun luzitan te merrte masa. Mou nuk ben shaka ne te tilla raste dhe kete e ka treguar edhe ne rastin e Adrianos. Balotelli nuk mendohet te jete ne stol as per ndeshjen e madhe me Juventusin.

Keshtu, ai u ka kerkuar vellezerve agjente te largohet dhe pista me e mundshme eshte Arsenali pasi ne gjirin e londinezeve ndodhet nje lojtar qe i ben pune Interit. Ai quhet Cesc Fabregas, eshte nje djale i talentuar dhe do ndihmonte Mourinho-n t’i shtonte me shume cilesi teknike skuadres se tij.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni