Home » Futboll » Balotelli nuk shitet

Balotelli nuk shitet

SOCER-ITALY/JUVENTUSMassimo Moratti, Presidenti i Interit,  ka  thënë se sulmuesi Mario Ballotelli nuk është në shitje, duke mohuar kështu spekulimet që e lidhin atë me Arsenalin.

“Balotelli nuk është në shitje dhe as që do të jetë”, ka thënë Moratti për La Repubblica.

Presidenti zikaltër është i njoftuar me mosmarrëveshjet ndërmjet lojtarit dhe trajnerit Jose Mouronho, mirëpo ai është i bindur se bisedimet ndërmjet tyre do të japin rezultat pozitiv për të përmirësuar raportet.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni