Home » Basketbolli i Kosovës » Asllani: Humbja, e pabesueshme!

Asllani: Humbja, e pabesueshme!

gazmend_asllaniBasketbollisti i Trepçës nga Mitrovica, Gazmend Asllani, ende nuk e ka të qartë sesi e kanë humbur ndeshjen nga Drita në Gjilan.

“Ishim të favorizuar dhe kemi pritur fitore. Bëmë gabime shumë në mbrojtje dhe kjo edhe na kushtoi më humbje nga Drita. As vet nuk po mundem të besoj me gjithë këta basketbollistë cilësorë që ka Trepça të pësoi humbje nga një skuadër që është shumë më e dobët se ne. Pak a shumë e kemi nënçmuar rivalin dhe kjo edhe pati pasoja të pariparueshme, duke e humbur ndeshjen.

Në fakt, nuk po mundem të besoj se kemi humbur, por kjo ndodh në sport. Ka qenë një natë shumë e keqe për ne, qoftë e harruar”, tha Asllani.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni