Home » Futboll » Arsene Wenger flet për një lojtarë të ri

Arsene Wenger flet për një lojtarë të ri

Arsene Wenger, menaxher i skuadrës së futbollit Arsenali ka thënë se nëse i vjen rasti do të blejë një futbollist të ri.

Sipas mediave angleze, sulmuesi Robin van Persie që është jashtë fushave për pjesën më të madhe të kampionatit në vazhdim.

“Nëse gjej një mundësi vërtet të mirë, ne do të blejmë por, për më shumë, do të presim dhe shohim.

Nëse i kemi Bendtner, Carlos Vela, Eduardo, Andrey, Arshavin dhe Walcott të gatshëm, atëherë kemi një numër të mirë të sulmuesve. Mund të jemi ca të relaksuar”, tha Wenger.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni