Home » Futboll » Arsenali interesohet për Sahan

Arsenali interesohet për Sahan

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është i interesuar të shoh nën urdhërat e veta sulmuesin e Evertonit, francezin Louis Saha shkruan të martën “The Sun”.

Saha 31-vjeçar ditë më parë ka deklaruar se dëshiron të largohet nga Evertoni pasi nuk është i kënaqur në përgjithësi. Wenger tashmë ka përgatitur një ofertë prej tetë milionë eurosh për transferimin e francezit, të cilin e sheh si përforcim ideal për pjesën pranverore.

Wengerit aktualisht i duhet edhe një sulmues pasi Robin Van Persie dhe Nicklas Bendtner janë të lënduar.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

1 Response to " Arsenali interesohet për Sahan "

 1. ENGJELL says:

  SAHA NE ARSENAL VERES…….. ISHALLA MERE WENGER

Komentoni