Home » Futboll » Arsenali duhet të paguaj 12 milionë funte për Gignacin

Arsenali duhet të paguaj 12 milionë funte për Gignacin

andre-pierre-gignac-1Londër, 3 dhjetor – Arsenal duhet të jap 12 milionë funte, nëse dëshiron që në janar të transferojë sulmuesin francez të Tolouses, Andre-Pierre Gignac, shkruan “Daily Mail” të enjten.

Gignac është në krye të listës së dëshirave të Arsenalit. Në këtë listë gjenden edhe Mario Balotelli (Inter) dhe Marouane Chamakh (Bordeaux). Arsenal është në kërkim të një sulmuesi, pasi nuk do të mund të llogarisë pesë muaj në holandezin Robin van Persie.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni