Home » Futboll » Antonio Cassano ndahet me Parmën

Antonio Cassano ndahet me Parmën

Antonio Cassano ndahet me ParmënSulmuesi italian, Antonio Cassano, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e Parmas.

Kjo e fundit ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me ish-anëtarin e Romës dhe Real Madridit.

Ndryshe, Cassano ditë më parë vendosi ta dërgoj në gjyq skuadrën italiane pasi nuk ia pagoi rrogën.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni