Home » Kampionati Anglez » Ancelotti nuk është i kënaqur me Colen

Ancelotti nuk është i kënaqur me Colen

Carlo Ancelotti, menaxher i Chelseas, si duket nuk është edhe aq i kënaqur me futbollistin Joe Cole.

Ai pret më shumë nga ky futbollist, cili është ende pa kontratë. “Ai dëshiron të qëndrojë dhe ne duam ta mbajmë atë. Ne e dimë situatën dhe jemi duke biseduar me të. Jemi të bindur se Cole dëshiron të qëndrojë.

Ai është një futbollist i rëndësishëm për skuadrën dhe fansat. Fansat e pëlqejnë atë dhe mendoj se ai do të qëndrojë. Për Cole është një moment i rëndësishëm.

Ai erdhi nga lëndimi dhe ka një qëllim të rëndësishëm të arrijë këtë kampionat. Kupa Botërore do të thotë se ai duhet të luajë mirë në Chelsea”, tha Ancelotti.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni