Home » Futboll » Adnan Januzaj feston me Ronaldon

Adnan Januzaj feston me Ronaldon

Adnan Januzaj feston me RonaldonYlli i ri i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj sot feston ditëlindjen e 20-të. Së bashku me atë, ditëlindjen sot e kanë edhe Cristiano Ronaldo, Carlos Tevez e Neymar.

Adnan Januzaj është futbollist i talentuar i cili vlerësohet se mund të arrijë nivelin e lartë. Mirëpo, qysh tani ai ka diçka të përbashkët me disa prej yjeve më të mëdhenj të këtij sporti.

Januzaj sot mbush 20-vjet, pikërisht në ditën kur ditëlindjen e festojnë edhe yjet si Cristiano Ronaldo, Carlos Tevez e Neymar.

Januzaj do të shpresojë t’i kalojë të 20-tat në formë edhe më të mirë duke u shndërruar në futbollistë të rëndësishëm në Manchester United dhe Përfaqësuesen e Belgjikës.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni