Home » Kampionati Italian » A mund të largohet Bogdani?

A mund të largohet Bogdani?

Chievo pritet të ndërhyjë në afatin kalimtar dhe reparti më i prekur do të jetë sulmi.

Problemet që skuadra ka treguar në javët e fundit të Serisë A në fazën ofensive mund të shkaktojnë Erjon Bogdanin.

Sulmuesi shqiptar, që vazhdon rikuperimin e plotë pas operacionit në nofull, ka humbur vendin e titullarit dhe klubi veronez po shqyrton alternativat për ta shitur, në mënyrë që të sigurojë fonde për afrimin e një sulmuesi dhe një mesfushori.

32-vjeçari ka mjaft oferta nga Seria B, ku më e interesuar është shfaqur Padova.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni